+38 (067) 360-89-34
Замовити консультацію
Медичний центр "Діагностикум"

Медичний центр «Діагностикум» розпочав свою діяльність у 1999 році в якості невеличкої приватної клініки. За 17-річний період роботи він значно розширився і перетворився в солідний медичний заклад, в якому проводиться якісне діагностування і лікування різноманітних хвороб та патологічних станів організму. Пріоритетним видом діяльності медичного центру лишається діагностика, яка проводиться в даному закладі на високому рівні. Поруч зі стандартними лабораторними аналізами, тут використовуються альтернативні методи діагностування з використанням сучасної апаратури, що забезпечують високу якість проведення обстежень. В даному медзакладі ви можете зробити УЗД та ЕКГ, пройти БРД в Хмельницьку. Точність діагнозів, встановлених за допомогою сучасної апаратури та комп’ютерних програм, сягає 95%. Це дуже важливо, адже від вірно визначеного діагнозу залежить ефективність терапії, а в деяких випадках – навіть життя пацієнта!

Чому нас обирають?
Обладнання

Сучасні комп’ютери та апаратно-програмні комплекси УЗД дають можливість виявити хвороби та фізико-біологічні зміни в організмі вже на початкових стадіях, з’ясувати причини та приховані вогнища різноманітних захворювань.

Методики

В центрі використовуються способи усунення багатьох видів захворювань без використання хімічних медпрепаратів (фітотерапія, гомеопатія), ефективні у лікуванні навіть хронічних стадій.

Персонал

Кваліфіковані, досвідчені лікарі визначать точний діагноз і призначать терапію, відстежать динаміку стану, при необхідності скоригують терапевтичний процес.

Наша команда
Оксана Кушнір Лікар клінічно-лабораторної діагностики Завідуюча лабораторії
Олійник Яків Лікар клінічно-лабораторної діагностики Завідуюча лабораторії
Воронцова Оксана Головний лікар Лікар вищої категорії стаж бiльше 20 рокiв
Душкін Андрій Лікар клінічно-лабораторної діагностики Завідуюча лабораторії