Ваш надійний помічник в лікуванні алергії
Кожний житель Землі хоча б раз в житті мав алергічну реакцію, а поширеність алергічних захворювань на Україні вже зараз перевищує 30%, починаючи з атопічного дерматиту і алергічного риніту до вкрай важких анафілактичних реакцій, в тому числі на ліки.

Алергія виникає, коли ваша імунна система реагує на чужорідні речовини - такі як пилок, бджолина отрута або лупа домашніх тварин, їжа, ліки, які не викликають реакції у більшості людей. В відповідь на них ваша імунна система виробляє антитіла, які визначають той чи інший алерген як шкідливий, хоча це і не так. При наступному контакті з алергеном, ці антитіла можуть виділяти низку хімічних речовин імунної системи, які саме і викликає алергічну реакцію.

Тяжкість алергії залежить від людини і може коливатися від незначного подразнення до анафілаксії - потенційно небезпечної для життя надзвичайної реакції
Кожний житель Землі хоча б раз в житті мав алергічну реакцію, а поширеність алергічних захворювань на Україні вже зараз перевищує 30%, починаючи з атопічного дерматиту і алергічного риніту до вкрай важких анафілактичних реакцій, в тому числі на ліки.
Алергія виникає, коли ваша імунна система реагує на чужорідні речовини - такі як пилок, бджолина отрута або лупа домашніх тварин. їжа, ліки , яки не викликають реакції у більшості людей. В відповідь на них ваша імунна система виробляє антитіла, які визначають той чи інший алерген як шкідливий, хоча це і не так. При наступному контакті з алергеном, ці антитіла можуть виділяти низку хімічних речовин імунної системи, які саме і викликає алергічну реакцію
Тяжкість алергії залежить від людини і може коливатися від незначного подразнення до анафілаксії - потенційно небезпечної для життя надзвичайної реакції

СИМПТОМИ АЛЕРГІЇ

Вам варто звернутися до лікаря-алерголога, якщо у вас є симптоми, які, на вашу думку, викликані алергією, наприклад :
 • Постійне чхання
 • Свербіж носа, очей або порожнини рота
 • Нежить, закладений ніс
 • Водянисті, почервонілі або набряклі очі (кон’юнктивіт)
 • Набряк губ, язика, обличчя або горла
 • Велика ділянка набряку в місці укусу комах
 • Свербіж або кропив'янка по всьому тілу
 • Кашель, стискання в грудях, хрипи або задишка, рецидивуючі обструктивні стани у дітей
 • Атопічний дерматит
 • Харчова алергія
 • Холодова алергія
 • Якщо у вас була анафілаксія

ХТО НАШІ ПАЦІЄНТИ

 • Немовлята та діти
  Часто алергії у немовлят можуть бути пов'язані з молоком, яйцями та пшеницею.
  Алергія часто проявляється у вигляді атопічного дерматиту та алергічного рениту, що може пошкодити шкіру і збільшити ризик подальшої сенсибілізації та інфекцій.
 • Підлітки
  У підлітків проблеми можуть ставати більш очевидними, та проявлятися алергічним ренитом та астмою. Крім очевидного впливу на якість життя, ці симптоми можуть негативно позначитися на успішності дітей.
 • Дорослі
  Різноманітні прояви алергії від кропив‘янки , атопичного та контактного дерматиту , від ангіонабряку до анафілаксії, від алергічного риниту до астми, додається значна кількість реакцій на професійни химичні матеріали, наприклад латекс або метали в складі красок для волосся

МИ ЛІКУЄМО

 • Атопичний дерматит частіше діагностується у діток до 5 років і може провокуватися як харчовими, так і контактними збудниками
 • Алергени, що переносяться по повітрю, можуть викликати подразнення очей, носа і горла до такої міри, що цеможе бути нестерпним. Алергічний риніт зустрічається у кожної п'ятої людини.
 • Це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів, що характеризується гіперреактивністю бронхів, набрякомслизової оболонки, бронхоспазмом у відповідь на контакт з алергеном.
 • Це запалення шкіри, спричинене повторним контактом з різноманітними хімічними, біологічними або фізичними агентами, це може бути метал( прикраси, ґудзики), косметичні засоби, навіть вологі серветки для дітей, краска для волосся, ефірні масла, побутова хімія та деяки тканини. Симптоми: спочатку на шкірі з'являється почервоніння, пізніше на місці почервоніння утворюються пухирці, з часом почервоніння і пухирі поширюються та супроводжуються зудом

 • Може проявлятися як реакція на їжу, хімічні речовини або інші фактори. На шкірі виникають сверблячі пухирі, які нагадують опіки кропивою.
 • Укус оси, бджоли чи комара зазвичай викликає набряк і почервоніння в місці укусу. У рідкісних випадках можуть розвиватися важкі, небезпечні для життя реакції, що викликають симптоми, схожі на астму, набряк м'яких тканин і шок. Це називається анафілаксією.

ВИДИ ДІАГНОСТИКИ

Щоб оцінити, чи є у вас алергія, алерголог перш за все під час консультації зробить опитування та фізичний огляд та можливо попросить вас вести детальний щоденник продуктів, які ви їсте або симптомів, які ви відчуваєте
 • Консультація
  Діагностика шкірних захворювань і новоутворень шкіри починається з детального огляду всього шкірногопокриву, волосся, нігтів і визначення ділянок, що потребують більш детального дослідження (цифровадерматоскопія, діагностична біопсія).
 • Шкірний тест
  Це безпечний неінвазивний тест, який дає відповідь за півгодини на наявність рекції з певним алергеном. В нашому центрі ми використовуєм надійні та високоспецифічні алергени испанської фірми Іммунотек
 • Патч тести
  Патч тести при підозрі на контактну алергію поможуть виявіть реакцію на хімічні речовини або метал.
 • Аналіз крові
  Специфічне дослідження крові на IgE (sIgE), яке зазвичай називають тестом на радіоалергосорбент (RAST) або тестом ImmunoCAP, вимірює кількість антитіл, що викликають алергію, у крові, відомих як антитіла до імуноглобуліну Е (IgE). Зразок крові надсилається до медичної лабораторії, де його можна перевірити на наявність чутливості до можливих алергенів.
 • Спірографія
  Це медичний метод дослідження роботи легенів і бронхів за допомогою спеціального приладу (спірограф). Під час процедури лікар просить пацієнта по-різному дихати в цей прилад і фіксує показники. За допомогою спірографії можна визначити характер вентиляції легенів, їх об'єм, вичислити місткість вдиху і видиху, виявити порушення і патології.
 • Стомат тести
  Стомат тестування на місцеві анестетіки допоможе запобігти важких реакцій під час лікування зубів
Ми знаємо, наскільки важлива ШВИДКА І ПРАВИЛЬНА ДІАГНОСТИКА. Перш за все, завдяки своєчасній діагностиці, можна виявити захворювання на ранніх стадіях і підібрати ефективне лікування, що значно підвищує шанси на повне одужання.

ЛІКУВАННЯ АЛЕРГІЇ

Уникнення алергену
Лікар алерголог допоможе вам вжити заходів для виявлення та уникнення причин, що викликають алергію. Як правило, це найважливіший крок у запобіганні алергічних реакцій та зменшенню симптомів.
Ліки
Залежно від вашої алергії, ліки можуть допомогти зменшити реакцію вашої імунної системи та полегшити симптоми. Лікар алерголог може запропонувати вам безрецептурні або рецептурні препарати у формі таблеток або рідини, назальних спреїв або очних крапель.
Імунотерапія
При важкій алергії або алергії, яка не повністю полегшена іншим лікуванням, лікар може порекомендувати імунотерапію алергенами. Це лікування передбачає серію ін’єкцій або сублінгвальних препаратів, які містять очищені екстракти алергену, які зазвичай роблять протягом декількох років
Проконсультуватись у лікаря на рахунок лікування алергії

БЛОГ АЛЕРГОЛОГА

КОНТАКТИ

Передзвоніть мені
Made on
Tilda